3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł

Cena wylicytowana: 4 200 zł

olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
opisany na odwrociu: 'A. Kappa | 2020 r.'
ID: 91255