3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej, tempera/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Agnieszka Zabrodzka | Bez tytułu | olej i tempera | 90 x 120 cm | 2020 r'
ID: 91266