Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (77)

Małgorzata Pabis
Floating up, 2020
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Anna Zalewska
Skradziony los czas może zatrzymać, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Jerzy Baranowski
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Teresa Legierska
Po drodze myśli wiele, 2020
olej/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming Pool', Madame EV' 15 , 2020
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aleksandra Osa
Athens, 2017
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Adam Wątor
Spotkanie z geometrią, 2020
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Mirella Stern
Maamoo! Rzuć mi rooower!, 2020
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Adelajda Kot
Śniadanie charcicy, 2020
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Alicja Kappa
Wspomnienie lata, 2020
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Bastien Ducourtioux
Green hand, 2020
akryl/deska, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - pokerowa twarz, 2020
akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paulina Gawryszewska
Life is brutal, 2019
akryl/płótno, 200 x 160 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Dominika Naziębły
Bez tytułu #9, 2018
akryl/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Małgorzata Jastrzębska
No 643, 2019
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Matylda Polak
Przepływ VII / Równość, 2020
akryl/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Paulina Ostrowska
Z cyklu 'Times Passes', Coral time, 2020
akryl/płótno, 57,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Magdalena Szilke
Pejzaż z księżycem, 2020
technika mieszana/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Łukasz Zbroja
Akt, 2020
olej, akryl, spray/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Łukasz Kamiński
Folk, 2020
olej/płótno, 35 x 71,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Malwina Jagóra
I dziwna nostalgia wewnątrz mnie samej, 2020
akryl/płótno, 90 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Joanna Szumska
Ogród różany, 2017
olej, akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Michał Mieczysław Ostrowski
Bez tytułu, 2020
olej, spray/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Romuald Musiolik
Miasto Bandung, 2020
olej/płótno, 100 x 180 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Agnieszka Strojna
Bez tytułu, 2016
tempera/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Maciej Kozłowski
Skrawki 7, 2018
akryl/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Wiktoria Dębińska
Architonik III, 2020
akryl/płótno, 160 x 160 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł