Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (65)

Grzegorz Klimek
ST4R, 2021
akryl/płótno, 90 x 180 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Małgorzata Pabis
Unhackable, 2021
technika mieszana/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Adelajda Kot
Kormorany, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Robert Jadczak
Zaręczyny w Café de Flore, 2021
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Denys Molerio Pena
Nature, 2020
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Maria Lorek
Ciekawość, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Romuald Musiolik
Miasto Noego, 2021
olej/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Filip Warzecha
Warszawa, 2021
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Adam Wątor
Wspomnienie, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 12, 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Małgorzata Jastrzębska
707, 2021
akryl/płótno, 110 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Bartosz Jancik
Ziemia malarza. Energia odcieni, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Marcin Błach
Góry Księcia Małpiszona I, 2021
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Szymon Poloczek
Dokąd odeszły motyle?, 2021
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Agnieszka Figurska
Roman Holiday, 2021
akryl/płótno, 70 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Łukasz Kamiński
Stare Miasto, 2021
olej/płótno, 90 x 170 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aleksandra Osa
MP2-2, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Intuicja, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Paweł Cielątkowski
FSO Polonez, 2021
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Daria Uss
Ssqueeze, 2020
akryl/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Jazz session, tryptyk, 2018
akryl/płótno, 60 x 110 cm, 90 x 90 cm, 60 x 85 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Hanna Rozpara
CA 12, 2021
akryl/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Gossia Zielaskowska
July morning, 2021
akryl/płótno, 130 x 160 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Magdalena Szilke
Moon, Moon II, dyptyk, 2021
akwarela, tusz, ekolina, 50 x 50 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Edyta Matejkowska
Z cyklu 'Podwodny świat', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Momenty', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Mariusz Dydo
Niedźwiedź, 2017
ceramika szkliwiona, 19 x 15 x 11,5 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Jakub Górski
Genesis, 2021
drewno, kamień, 22 x 21 x 19 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł