Art déco. Geometria i elegancja

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (18)

1903
Wazon
lata 30. XX w.
szkło, 19 x 11 x 11 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
1906
Wazon art déco
okres międzywojenny
George Davidson & Co, Gates Head
szkło prasowane, 21 x 10,5 x 10,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
1907
Patera na ciasto
około poł. XX w.
szkło prasowane, 12,5 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
1909
Patera
lata 30. XX w.
Belgia
szkło, 6 x 37,3 x 37,3 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
1923
Edmund Ludwik Bartłomiejczyk
Foire Internationale de Poznan, 1930
litografia/papier, płótno, 91 x 52 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
1930
Wazon
okres międzywojenny
RS Tillowitz, Śląsk
złocenie, kalkomania/porcelana, 15 x 9 x 9 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
1932
Wazon kobaltowy
okres międzywojenny
szkło, 26,5 x 11 x 11 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
1937
Komplet 6 kieliszków do wina
około poł. XX w.
szkło, 15 x 7 x 7 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
1938
Zestaw 7 kieliszków do wina
około poł. XX w.
szkło, 15 x 8,5 x 8,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
1942
Wazon w żelaznym oplocie
okres międzywojenny
szkło, 16 x 15,5 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
1943
Misa
okres międzywojenny
szkło, plater, 9 x 18,5 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
1945
Karafka
około poł. XX w.
Włochy (?)
szkło, srebro, 26 x 10,3 x 10,3 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
1946
Karafka
okres międzywojenny
Francja
szkło, srebro, 25 x 10,5 x 6,3 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
1947
Karafka
okres międzywojenny
Gebrüder Deyhle, Schwäbisch Gmünd
szkło, srebro, 22,5 x 14,5 x 7 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
1948
Wazon
okres międzywojenny
Val Saint Lambert
szkło prasowane, 24,5 x 13,5 x 13,5 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
1957
Kubełek na lód ze szczypczykami
około poł. XX w.
plater, kubełek: 14 x 17 x 12,5 cm; długość szczypczyków: 16,3 cm
Cena wylicytowana: 800 zł