Meble stylowe i antyki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (16)

6101
Stolik do robótek
XX w.
drewno, 74 x 51 x 37 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
6102
Stolik w typie Boulle'a
XX w.
intarsja/marmur, drewno, 78 x 46 x 37 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
6103
Szyfoniera neorokokowa
XX w.
fornirowanie/brąz, drewno, 142 x 69 x 38 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
6105
Komoda w typie Ludwika XVI z eklektycznym lustrem
XX w.
intarsja/brąz złocony, marmur, drewno, komoda: 102 x 156 x 54 cm, lustro: 102 x 132 cm x 8 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
6106
Komoda w typie Boulle'a
XX w.
intarsja/brąz złocony, mosiądz, marmur, drewno, drewno barwione na czarno, 93 x 115 x 42 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
6111
Waza chińska
XX w.
porcelana, wymiary bez drewnianej podstawy: 93 x 42 cm, wymiary z drewnianą podstawą : 119 x 46 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
6118
Komoda w typie barokowym
XX w.
mosiądz, marmur, drewno, 76 x 65 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
6125
Zegar z puttami
XX w.
brąz, 38 x 46 x 25 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
6127
Serwantka neoklasycystyczna
XX w.
mosiądz, drewno, fornir mahoniowy, 190 x 113 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
6128
Skrzynia intarsjowana w typie renesansowym
XX w.
intarsja/mosiądz, drewno, 60 x 119 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
6130
Skrzynia
XX w.
intarsja/mosiądz, drewno, 54 x 138 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
6133
Figurka słonia
XX w.
drewno, brąz, 36 x 47 x 14 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
6136
Figura żubra
XX w.
brąz, 25 x 33,5 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6141
Sekretera eklektyczna na lwich łapach
XX w.
brąz złocony, drewno, fornir mahoniowy, 178 x 113 x 55 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
6149
Wiszące lustro eklektyczne
około poł. XIX w
drewno, 70 x 56 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
6152
Stolik do robótek
XIX w.
intarsja/mahoń, 74,5 x 66,5 x 49 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł