II Charytatywna Aukcja Marzeń

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 roku w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów.

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (34)

1701
Oskar Zięta
PLOPP, 2020
stal, 50 x 36 x 36 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
1702
Martyna Ścibior
"Endless Night", 2020
lakier do paznokci/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
1704
Mateusz Piestrak
"Przeciąg II", 2021
akryl/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1707
Matylda Polak
Flows 11 (Przepływy XI), 2020
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1708
Celina Kanunnikava
Dyptyk z cyklu "Nostalgia" - "Rozmowa" i "Spotkanie", 2019
akryl/płótno, "Rozmowa": 26 x 20 cm "Spotkanie": 24 x 18 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
1709
Hanna Rozpara
"W 05", 2019
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
1710
Weronika Teplicka
"One Error Changed, nr 1", 2019
akryl/płótno, nić, 71 x 83 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1712
Jagoda Zych
"Mgła", 2020
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1713
Wioleta Rzążewska
"Dziewczynka z piłką", 2016
olej/tektura, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
1714
Katarzyna Kukuła
"Kropla drąży skałę VIII", 2020
olej/płótno, 46 x 33 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
1715
Laura Wasilewska
"Look at me"
akryl, szlagmetal/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
1718
Filip Moszant
"Zi2", 2016
druk/baner na krośnie, 200 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1723
Magdalena Lenartowicz
"Niebo marzeń", 2020
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1724
Agata Nowosielska
"Barokowy piesek", 2020
gwasz/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1725
Paulina Rega
"New place - Nocturne II", 2021
akryl, pigmenty/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1728
Magdalena Kirklewska
"Trapped body 2", 2021
akryl/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1729
Maria Kiesner
"Szereg", 2021
akryl/bawełna, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
1730
Ewa Skaper
"Dobra i miła", 2021
olej, tempera/blacha aluminiowa, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
1731
Dorota Pawiłowska
"Unicorns united" - dyptyk, 2017
olej/płótno, 80 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
1736
Katarzyna Bogucka
Akt, 2021
collage/papier, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
1739
Teresa Pająk
"Kobiety 10", 2020
olej/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1740
Tymon Tryzno
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
1743
Maciej Linttner
"Właściwie nic się nie stało", 2019
olej, tempera/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
1747
Anna Rutkowska
"Potwal olbrotowiec", 2018
tempera żółtkowa/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
1749
Dariusz Milczarek
"Poczekalnia IX" , 2021
tempera żółtkowa/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
1750
Ewa Kozera
"Zachód słońca", 2018
akryl, technika własna/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
1756
Jarosław Łukasik
"Na przystani" / "Reda", 2015
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł