Malarstwo XIX wieku. Romantyzm, Historyzm, Realizm

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (10)

2508
Artur Grottger
Portret Hilarego Siemianowskiego
ołówek/papier, 18 x 14 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
2512
Leon Piccard
Kozak na czatach, 1883
tusz/papier, 22 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
2513
Juliusz Kossak
"Najtyczanka", 1848
akwarela/papier, 42,5 x 70 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
2515
Karl Daubigny
Łódź na rzece, 1884
olej/deska, 38 x 67 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
2529
Franciszek Kostrzewski
"Bukiecik", 1904
akwarela/papier, 21 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł