Warszawski szyk

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (16)

5804
Kawiornica
XIX/XX w.
Fabryka Wolska pod Warszawą
plater, 12 x 15,5 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
5805
Tadeusz Cieślewski (ojciec)
Pomnik Chopina w Łazienkach
akwarela, ołówek/papier, 34,5 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
5806
Władysław Stachowicz
"Fragment z Rynku Starego Miasta" (tryptyk)
akwarela, tusz/papier, 15 x 36 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
5807
Władysław Chmieliński
Dwa widoki Starego Miasta w Warszawie
gwasz/papier, 10,5 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
5809
Samowar
XIX/XX w.
Norblin i S-ka, Warszawa
plater, 44 x 26 x 32 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
5817
Lichtarz
XIX/XX w.
Norblin i S-ka, Warszawa
plater, 27,3 x 11,7 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
5825
Cukiernica
XIX/XX w.
Bracia Buch, Warszawa
plater, 11,5 x 18 x 11 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
5832
Kałamarz
lata 20. XX w.
Bracia Łopieńscy, Warszawa
brąz złocony, marmur, 10 x 10 x 14,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
5847
Zestaw sztućców dla dwunastu osób
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych Józefa Frageta, Warszawa
plater, w skład zestawu wchodzi: 12 łyżek obiadowych (20,3 x 4,3 cm), 12 noży obiadowych (23,5 x 2,4 cm), 12 noży przystawkowych (21 x 2 cm), 12 widelców obiadowych (19,5 x 2,5 cm), 12 widelców przystawkowych (18,2 x 2,3 cm), 12 łyżeczek (14 x 3 cm), 12 widelczyków do ciasta dobieranych WMF (15,7 cm x 1,9 cm)
Cena wylicytowana: 3 000 zł