Duch Karkonoszy. Legenda i Pejzaż

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (13)

1803
Georg Wichmann
Widok z Karkonoszy
olej/płótno, 22 x 14,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
1810
Alfred Nickisch
Śnieżne Kotły
olej/tektura, 30,5 x 40 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
1811
Friedrich Iwan
Wiosna w górach
olej/płótno, 70 x 93 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
1815
Carl Ernst Morgenstern
Skały nad potokiem (Wilcza Poręba)
olej/tektura, 91,5 x 64 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
1816
Hermann Hendrich
Wielki Staw w Karkonoszach
olej/sklejka, 29 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
1817
Katarina Kosack
Zamek Chojnik
olej/tektura, 24 x 18 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
1822
F. Herold
Pejzaż górski, 1923
olej/płótno, 60,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
1826
Walter Dressler
Chaty w Karkonoszach, 1941
akwarela/papier, 32 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
1827
Dora Scholz
Widok na Ostrów Tumski
litografia/papier, 28 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 600 zł
1828
Autor nieznany
Widok katedry w Świdnicy wg. Carla Würbsa
akwaforta/papier, 24 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
1829
Kazimierz Głaz
"Wałbrzych - Zaułek", 1954
litografia/papier, 31,5 x 20 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
1832
Paweł Steller
Groby Piastów w Opolu, 1960
drzeworyt/papier, 21 x 27 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 500 zł