Jubileuszowa Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (65)

Sepe
Jakie czasy, tacy ułani, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Laura Pawela
Stres, praca i bzdury, 2004 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Agnieszka Sandomierz
Kompozycja w błękitach, 2004 r.
olej/płótno, 60 x 81 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Gossia Zielaskowska
Beaty Blue, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Ivo Nikić
Ludzik, 2003 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Sławomir Shuty
Autoportret z kleszczem, 2013 r.
collage, szablon/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Norman Leto
Kika, 2007 r.
olej/płyta, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Konrad Smoleński
Niuniuni gra na psie (ABR 003), autorska edycja limitowana 24/66, 2010 r.
okładka płyty + płyta, technika własna/karton, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Basia Bańda
Sin - Grzech Else - Inny, 2006 r.
akwarela/papier, 25 x 28 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Jan Szczepkowski
Walizki, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Magdalena Cybulska
Z cyklu 'Święte obrazki', 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Monstfur
STOP, 2013 r.
szablon, akryl/metal (znak drogowy), 81 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Anna Baumgart
Ekstatyczki, histeryczki i inne święte, 1/5, 2004 r.
fotografia barwna/płyta, 50 x 33 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Honza Zamojski
Bez tytułu, projekt ilustracji, 2011 r.
collage/papier, 46 x 30 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Peter Fuss
Obrazki dla biednych i bogatych, 6/30, 2008 r.
technika własna/sklejka, 34 x 32 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Chazme718
MEGAPOLIS: City Levels 2, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm (oprawiony w kaseton amerykański)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Anna Okrasko
Bez tytułu, Z cyklu: Marta, wracaj!, dyptyk, 2006 r.
dzianina/blejtram, 30 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Bartek Materka
Kompozycja, 2004 r.
olej/płótno, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Michał Frydrych
Aukcja Allegro, edycja autorska, 2009 r.
fotografia/papier, 72 x 68 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wilhelm Sasnal
Nigdy więcej, 65/100, 2010 r.
litografia/papier, 56 x 45 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Bartosz Kokosiński
Uzbekistan, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Viola Tycz
GiM II, 2012 r.
akryl/płyta, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Pierres Vives, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Jesienią na molo, 2013 r.
akryl/płótno, 65 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Marcin Bober
Pożegnanie, 2012 r.
olej/płótno, 88 x 138 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Marta Frej
Eminem, 2013 r.
akryl/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Paweł Słota
Pejzaż Miejki XXVIII, 2013 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł