Janina Kraupe. Malarstwo i Grafika

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (8)

5101
Janina Kraupe
"Rozkwit", 1976
linoryt/papier, 48 x 33 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
5102
Janina Kraupe
"Madonna ze strzałami", 1982
linoryt/papier, 48 x 33 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
5103
Janina Kraupe
"Trio", 1982
linoryt/papier, 32 x 17 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
5106
Janina Kraupe
"Wielki Babilon", 1968
linoryt, technika własna/papier, 70 x 50 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
5108
Janina Kraupe
"Snopy", 1991
akwarela, kredka/papier, 64 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
5110
Janina Kraupe
"Upadek Ikara", 1955
monotypia/papier, 49 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
5112
Janina Kraupe
"Suita lipcowa", 1992
olej/płótno, 76 x 60 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
5113
Janina Kraupe
"Pieśń wody i słońca", 1993
olej/płótno, 73 x 60 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł