Ilustracje Bohdana Butenki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (14)

6713
Bohdan Butenko
"Krowa Matylda"
akwarela, tusz, ekolina/papier, 29,5 x 42 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
6720
Bohdan Butenko
Chory tato, 1985
akwarela, tusz, ekolina/papier, 19,5 x 21 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 900 zł
6721
Bohdan Butenko
Ilustracja do czasopisma "Świerszczyk"
akwarela, tusz, ekolina/papier, 32,4 x 23,1 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
6723
Bohdan Butenko
Ilustracja do książki "Wakacje z duchami"
tusz/papier, folia celuloidowa, 22,7 x 16,2 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
6724
Bohdan Butenko
tusz, flamaster/papier, folia celuloidowa, 22,1 x 29,7 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
6727
Bohdan Butenko
Uśmiech krokodyla - iliustracja książkowa, 1980
tusz, kolaż/papier, 20,7 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
6736
Bohdan Butenko
Ilustracja do wiersza "Który skrzywidziłeś" Czesława Miłosza
tusz/papier, 31 x 21 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 900 zł
6738
Bohdan Butenko
Ilustracja do dramatu "Ubu Król czyli Polacy" Alfreda Jarry'ego, 1968
olej/papier, 40 x 26 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
6740
Bohdan Butenko
olej/papier, 39 x 26,1 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
6741
Bohdan Butenko
Ilustracja do baletu "Pietruszka" Igora Stawinskiego, 1968
technika mieszana/papier, 29,6 x 23,6 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
6744
Bohdan Butenko
Usta na klucz
tusz/papier, 20,7 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
6749
Bohdan Butenko
Ilustracja do poematu "Man Ray" Paula Eluarda
akwarela, tusz/papier, 7,5 x 19,3 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 800 zł
6750
Bohdan Butenko
Ilustracja do wiersza "Medieuses" Paula Eluarda
akwarela, tusz/papier, 9 x 25 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 800 zł