GRUPPA. Pokolenie przełomu

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (31)

Jarosław Modzelewski
"Wczasowicz w Kołobrzegu, tyłem", 1999
tempera żółtkowa/płótno, 140 x 170 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Niedokończony dom V", 1999
tempera/płótno, 180 x 180 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Wisła. Płot", 2003
tempera żółtkowa/płótno, 110 x 140 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Martwa natura z motylem", 2002
tempera/płótno, 160 x 136 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Rodzina puszcza bańki", 1990
olej/płótno, 160 x 180 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Widok z okna, studnia", 1996
olej/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Choroba nerwów", 1986
olej/płótno, 180 x 160 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Dziennik nr 91", 1998
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Dziennik Nr 11", 1990
olej/płótno, 135 x 190 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Dziennik nr 127", 2010
akryl/płótno, 60 x 40 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Dziennik nr 87i", 1997
olej, ołówek/płótno, 24 x 18 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Włodzimierz Pawlak
"Notatka o sztuce, nr 57" , 1998
olej/płótno, 33 x 24 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Notatka o sztuce, nr 58" , 1998
olej/płótno, 33 x 24 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Obraz warstwowy 2/IV", 2011
olej/płótno, 46 x 65 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Marek Sobczyk
"Palm-Szyt", 1983
akryl/płótno, 160 x 66 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Marek Sobczyk
"Boże Narodzenie", 1987
olej/płótno, 130 x 180 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Marek Sobczyk
"Duch (Das Gespenst)", 1984
akryl/papier , 136 x 99 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Marek Sobczyk
"Plakat", 1987-93
olej/płótno, 100 x 136 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Marek Sobczyk
"Cyberwydzielina [Periodghosts]", 2010
tempera jajkowa/tektura, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Ryszard Woźniak
"Postać (strajkującym pielęgniarkom)", 1988
olej/płótno, 110,5 x 92 cm
Cena wylicytowana: 41 000 zł
Ryszard Woźniak
"Pejzaż ekranowy 1", 2010
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Ryszard Grzyb
Bez tytułu, 1992
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Ryszard Grzyb
"Kwiat pożera zwierzę", 1986
tempera/papier , 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Ryszard Grzyb
"Władca świata", 1985
tempera/papier , 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Ryszard Grzyb
"Walka Jakuba z Aniołem", 1984
tempera/papier, 99,8 x 131,3 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Paweł Kowalewski
"Och ty owłosiona łapko", 1982
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Paweł Kowalewski
"Dziwna przyjaźń w szwabskich Alpach", 1988
olej/płótno, 130 x 160 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Paweł Kowalewski
"Zaufaj Panu i czyń dobrze", 1985
tempera/papier , 243 x 195 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Paweł Kowalewski
"Szatan i jego tak dużo", 1982
olej/płótno, 55 x 80 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Paweł Kowalewski
"Boska ułomność, ludzka doskonałość"
akryl/płótno, 180 x 130 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł