GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji

Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (129)

Michał Szlaga
"Grand Hotel", 2019
wydruk pigmentowy, unikat/papier archiwalny, 66 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Autor nieznany
Żeton z sopockiego kasyna o nominale 5000, po 1932 r.
plastik, wys.: 4,5 cm, śr.:6,9 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Autor nieznany
Kolekcja z kasyna, XX w.
inna, 1 x 1 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Autor nieznany
Kubeczek z mlecznożółtego szkła, 1900 r., XIX w.
szkło, wys.: 12,7 cm, śr.:6,7 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Autor nieznany
Para folderów z Sopotu
druk/papier , wys.: 1 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
Autor nieznany
M.S. Piłsudski wpływający do portu, 1935
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 12,1 x 20,9 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Tadeusz Trepkowski
"M.S. Batory Szlakiem Południa", 1936
litografia barwna/papier , 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Tadeusz Trepkowski
"PALESTINE LINE", 1935
litografia/papier , 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
W. Falkowski
"SUD-AMERIKA LINIE", 1934
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Marian Mokwa
Pejzaż morski, lata 50/60 XX w
olej/płótno, 68,5 x 78,6 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Marian Mokwa
Osada rybacka pod Łebą, lata 50.-60. XX w.
olej/płótno, 63,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł