Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (83)

Leon Wyczółkowski
Autoportret, 1926
litografia/papier, 37,5 x 49,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Leon Wyczółkowski
Dęby, plansza 4. z teki „Wrażenia z Białowieży” (odbitka 4-barwna), 1922
litografia barwna/papier chiński, 28,8 x 36,4 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Leon Wyczółkowski
"Kraków. 12 Autolitografii", 1915
litografia/papier, 40 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Jan Stanisławski
"Sad" (na różowym papierze), 1899
litografia/papier, 35 x 25,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jan Stanisławski
"Sad" (na niebieskim papierze), 1899
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Gustaw Gwozdecki
Autoportret, 1919
akwaforta/papier, 9 x 6,3 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Feliks Jabłczyński
Ponte Vecchio we Florencji, około 1910
akwaforta/papier, 36 x 26 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Mojżesz Kisling
Portret rudowłosej , 1947
litografia barwna/papier, 74,5 x 55,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Mojżesz Kisling
Nelly, około 1920
akwaforta, akwatinta barwna/papier, 41 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Mojżesz Kisling
Chłopiec w niebieskim berecie, około 1948
litografia barwna/papier, 62 x 46 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Mojżesz Kisling
Brunetka
litografia barwna/papier, 49 x 34 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Zofia Stryjeńska
Chłopka z Wileńszczyzny, plansza XXXIX z teki 'Polish Peasants' Costumes', 1939
gwasz, litografia, szablon/karton, 50 x 39,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Władysław Lam
Wenus
akwaforta/papier, 12,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Jerzy Hoppen
Biczownicy wileńscy, 1934
akwaforta/papier, 38,3 x 58,5 cm (odcisk płyty)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Władysław Skoczylas
Taniec zbójników I, 1919
drzeworyt/papier, 21,2 x 30,7 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Władysław Skoczylas
Powrót z polowania, 1921
drzeworyt/papier, 15,2 x 18,1 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Władysław Skoczylas
Łowy, 1920
drzeworyt/papier, 19,2 x 24 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Edmund Ludwik Bartłomiejczyk
Hucuł z Jaworowa, 1936
drzeworyt/papier, 23 x 24 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Wacław Wąsowicz
"Chimczak i Paraska"
drzeworyt barwny/papier, 25 x 19 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 700 zł
Stanisław Kopystyński
Portret córki artysty z kotem, 1932
drzeworyt/papier, 25 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Stefan Mrożewski
Złożenie do grobu, 1929
drzeworyt/papier, 16 x 18 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Stefan Mrożewski
Ilustracja do Boskiej Komedii, 1938
drzeworyt sztorcowy/bibułka, 53,5 x 42 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Zofia Małachowska-Gerżabek
Kościół franciszkanów w Poznaniu, 1935
drzeworyt/papier, 30 x 19,7 cm (odcisk płyty)
Cena wylicytowana: 800 zł
Zofia Małachowska-Gerżabek
Zaułek przy poznańskim ratuszu, 1935
Cena wylicytowana: 800 zł
Stefan Rassalski
Macierzyństwo, 1957
linoryt/papier, 27 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł