Henryk Epstein. Drzewa, Porty i Martwe Natury

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (4)

1302
Henryk Epstein
Martwa natura z mandoliną, lata 20. XX w.
olej/płótno, 54 x 90,5 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
1306
Henryk Epstein
"Piknik w lesie", 1926-1930
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
1307
Henryk Epstein
"Płaszczka" ("La Raie"), około 1930
olej/płótno, 54 x 73 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
1312
Henryk Epstein
Pejzaż z ogrodu z drzewami, 1937-1943
akwarela/papier, 37,5 x 45 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł