Edward Dwurnik. Rysunki, szkice, grafiki. (wyniki)
Od 16 października 2020 godz. 19:00 do 2 listopada 2020 godz. 16:00

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Błękitne pogo w błękitnym Jarocinie"
Cena wylicytowana: 3 200 zł
7121

Cena wylicytowana: 3 200 zł

inkografia/papier, 47 x 60 cm (zadruk)
sygnowany p.d.: 'E. Dwurnik'; numerowany l.d.: '16/50'
ID: 91558
Stan zachowania
  • praca nieoprawiona