Edward Dwurnik. Rysunki, szkice, grafiki. (wyniki)
Od 16 października 2020 godz. 19:00 do 2 listopada 2020 godz. 16:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł
7129

Cena wylicytowana: 3 200 zł

inkografia/papier, 24 x 30 cm (zadruk)
sygnowany p.d.: 'E. Dwurnik'; numerowany l.d.: '31/100'
ID: 91548
Stan zachowania
  • praca nieoprawiona