Edward Dwurnik. Obrazy i inkografie

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (18)

6301
Edward Dwurnik
"Białe tulipany", 2018
akryl/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
6302
Edward Dwurnik
Pomarańczowy tulipan, 2017
akryl/płótno, 18 x 13 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
6303
Edward Dwurnik
Kontrabasista , 2017
akryl/płótno, 18 x 13 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
6304
Edward Dwurnik
Most Siekierkowski, 2011
akwarela, tempera/papier, 53 x 44 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
6307
Edward Dwurnik
"Płock"
inkografia/papier, 46 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6308
Edward Dwurnik
"Idealne miasto"
inkografia/papier, 47 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
6310
Edward Dwurnik
"Białystok"
inkografia/papier, 48 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
6312
Edward Dwurnik
"CWKS Legia"
inkografia/papier, 60 x 44 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
6313
Edward Dwurnik
"Łódź"
inkografia/papier, 42 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6314
Edward Dwurnik
"Galicja"
inkografia/papier, 60 x 46 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6316
Edward Dwurnik
"Sekstet nowoczesny"
inkografia/papier, 38 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
6318
Edward Dwurnik
"Gdańsk (5)"
inkografia/papier, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
6319
Edward Dwurnik
"Stadion Dziesięciolecia"
inkografia/papier, 44 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
6320
Edward Dwurnik
"Łódź (2)"
inkografia/papier, 37 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
6321
Edward Dwurnik
"Wolne Miasto Gdańsk"
inkografia/papier, 38 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6322
Edward Dwurnik
"Opoczno"
inkografia/papier, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
6323
Edward Dwurnik
"Rynek Nowego Miasta"
inkografia/papier, 34 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
6324
Edward Dwurnik
"Różowe tulipany"
inkografia/papier, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł