Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas
"Kobieta siedząca w fotelu, wycierająca swoją lewą pachę" ("Femme assise dans un fauteuil, s’essuyant l’aisselle gauche")
Cena wylicytowana: 32 000 zł
50
Edgar Degas

Cena wylicytowana: 32 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 32,3 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '43/M'
ID: 88235
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani