Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas
"Taniec hiszpański" ("Danse espagnole")
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Edgar Degas

Cena wylicytowana: 18 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 43,4 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '20/M'
ID: 88265
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani