École de Paris

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (57)

Włodzimierz Terlikowski
Port w Saint-Tropez, 1921
olej/płótno, 54,5 x 65 cm
* Wylicytowane warunkowo: 35 000 zł
Jakub Zucker
Cyrkowcy
olej/płótno, 61 x 74,5 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Jakub Zucker
Pastuszek. Pejzaż hiszpański
olej/płótno, 59 x 72 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Mojżesz Kisling
Mona Luisa, 1952
olej/płótno, 55,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 660 000 zł
Mojżesz Kisling
Akt leżący na czerwonym prześcieradle, 1929
olej/płótno, płótno (dublowane), 73,2 x 100,1 cm
Cena wylicytowana: 1 000 000 zł
Mojżesz Kisling
Martwa natura z owocami, 1917
olej/deska, 21 x 27 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Mojżesz Kisling
Pejzaż z Sanary, 1925
olej/płótno, 27,5 x 41,8 cm
* Wylicytowane warunkowo: 160 000 zł
Szymon Mondzain
Pejzaż z Fuenterrabíi, około 1928
olej/płótno, 65 x 81 cm
* Wylicytowane warunkowo: 55 000 zł
Szymon Mondzain
Toaleta panny młodej
olej/płótno, 65,5 x 54 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Szymon Mondzain
"Le Pont du Gapeau"
olej/płótno, 59,5 x 73 cm
Mela Muter
Martwa natura z butelką
olej/sklejka, 60 x 45,5 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Mela Muter
Matka i dziecko
olej/deska, 100 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
Manuel Ortiz de Zarate
Martwa natura z jabłkami i dzbankiem
olej/płótno (dublowane), 55,5 x 38 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Roman Kramsztyk
Mężczyzna w meloniku (Portret Mateo Hernandeza?), około 1926
olej/płótno (dublowane), 70 x 53 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Leopold Gottlieb
Wieczerza rybaków, 1926
olej/płótno (dublowane), 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 550 000 zł
Leopold Gottlieb
Martwa natura z rybami, około 1925
olej/płótno, 61 x 73,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Emmanuel Katz
Pejzaż z Karpat, około 1930
olej/płótno, 65 x 82 cm
* Wylicytowane warunkowo: 100 000 zł
Henryk Hayden
Martwa natura z butelką i fajką, około 1920
gwasz/papier, 23 x 32 cm
* Wylicytowane warunkowo: 120 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż z kapliczką, 1912
olej/płótno, 53,5 x 73,5 cm
Jean Lambert-Rucki
Mężczyzna w kapeluszu i bryły, 1919
olej/tektura na płycie, 73,5 x 50,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 45 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Dusza lalek, 1930
gwasz/tektura, 56 x 39 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Cyrkowiec, około 1930
akwarela/papier, 52,5 x 42,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 50 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z paletą i gladiolami
olej/płótno, 70 x 81,8 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł