École de Paris

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (20)

4303
Henryk Hayden
Pejzaż z Dordogne, lata 30. XX wieku
olej/sklejka, 33 x 46 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
4304
Marc Sterling
Martwa natura z rybami
olej/płótno, 24 x 33 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
4305
Michel Adlen
Krajobraz z południa Francji
olej/płótno, 46 x 61 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
4306
Estera Karp
Kompozycja
olej/płótno, 50 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
4307
Mela Muter
Plaża w Collioure, około 1925
olej/płótno, 80 x 63 cm
Cena wylicytowana: 460 000 zł
4311
Joseph Pressmane
"Brive-la-Gaillarde", 1957
olej/płótno, 27,5 x 41,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
4312
Natan (Nathan) Grunsweigh (Grunsweig)
"Paryska ulica"
olej/płótno, 33,5 x 41 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
4314
Jean Lambert-Rucki
"Ulica", 1924
olej/tektura, 27 x 22 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
4315
Irena Hassenberg (Reno)
Widok znad Sekwany w Melun, 1928
akwarela/papier, 42 x 49 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
4317
Henryk Hayden
"Kobieta z koszem owoców", 1923
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
4318
Pinchus Krémègne
Martwa natura na stole
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
4319
Włodzimierz Terlikowski
Krajobraz wiosenny, 1928
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
4321
Zygmunt Schreter
Pejzaż leśny
olej/płótno, 61 x 46 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
4322
Maurice Vagh-Weinmann
Lokomotywa
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
4324
Elizabeth Ronget
"Wazon z różami" ("Vase de roses")
olej/płótno, 40 x 20 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
4326
Maurice Blond
Łodzie
olej/płótno, 49 x 64 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
4327
Henryk Epstein
Łodzie rybackie nad brzegiem morza, lata 30. XX w.
akwarela, ołówek/papier, 42,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł