Dekada buntu. Polska sztuka lat 80.

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (31)

Edward Dwurnik
"Kłobuck" z cyklu "Podróże autostopem", 1989
olej/płótno, 146 x 97 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Edward Dwurnik
"Obszczymury" z cyklu "Sportowcy", 1985
olej/płótno, 146 x 114 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jan Dobkowski
"Ikar", 1986
olej, akryl/płótno, 196,5 x 146,5 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Jan Dobkowski
"Tren VII", 1984
olej, akryl/płótno, 147 x 197,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"26 II 89", 1989
olej/płótno, 33 x 27 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Leon Tarasewicz
Bez tytułu - tryptyk, 1988
olej/płótno, 190 x 390 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Paweł Kowalewski
"Wyłupione oko Boga", 1989
szkło, akryl, modelplast, 45,5 x 25 x 25 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Fala", 1983
olej/płótno, 69 x 204 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Małgorzata Rittersschild
"Krajobraz Antarktydy", 1984
olej/płótno, 130 x 150 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Ryszard Grzyb
"Podusia", 1985
gwasz/papier, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Ryszard Grzyb
"Nosorożec i motyle", 1991
akryl/płótno, 220 x 230 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Łukasz Korolkiewicz
"Chandra", 1988
olej/płótno, 121 x 180 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Zbylut Grzywacz
"Siatka" z cyklu "Wiosna '82", 1982
olej/płótno, 69 x 54 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Zbylut Grzywacz
"Leżąca" z cyklu "Wiosna '82", 1982/1983
olej/płótno, 70 x 190 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Krzysztof M. Bednarski
"Marks - hommage à Jurry (Zieliński)", 1983
gips, olej, blaszany lejek, piłeczki ping-pongowe, 58 x 33 x 33 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Jacek Sroka
Bez tytułu, 1989
olej/płótno, 50,5 x 60 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jacek Sroka
"Kobieta z dzieckiem w brzuchu", 1988
olej/płótno, 120 x 130 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Zdzisław Nitka
"Tonący koń", 1989
tempera/papier, 60 x 87 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Jan Tyniec
"Wyrąb gaju pomarańczowego", 1985
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Maciej Bieniasz
Bez tytułu
olej/płótno, 73 x 96 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Leszek Sobocki
Z cyklu "Znaczki polskie III", 1981
linoryt/papier, 48 x 65 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Leszek Sobocki
Z cyklu "Drzwi polskie II", 1982
linoryt/papier , 43 x 61 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Sławomir Lewczuk
"Baloniarz I" z cyklu "Symptomy", 1988
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Sławomir Lewczuk
"Spinacze II" z cyklu "Symptomy" , 1980
olej/płótno, 100 x 180 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jacek Sienicki
"Wnętrze pracowni szare", 1986
olej/płótno, 146 x 95,5 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
47
Aleksander Roszkowski
"Postać z podniesionymi rękoma", 1988
olej/płótno, 188 x 120 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
48
Tadeusz Boruta
„Brzask", 1987/1989
olej/płótno, 190 x 190 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
49
Aldona Mickiewicz
"Błędne koło", 1982
olej/płótno, 38,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł