Słodki czar neorokoka

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (13)

4203
Lusterko
2 poł. XX w.
Hiszpania
szkło, srebro, 20,7 x 12 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
4211
Szkatułka na biżuterię
XIX/XX w.
tkanina, plater, 6 x 25,3 x 19,5 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
4212
Ramka na zdjęcia
2 poł. XX w.
Włochy
tkanina, szkło, srebro, 38,3 x 32 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
4224
Puzderko
XIX/XX w.
Francja
srebro, 5,5 x 12 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
4227
Paterka na pieczywo
około poł. XX w.
Francja
plater, 4 x 37,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
4233
Musztardniczka
XIX/XX w.
Massat Freres, Paryż
szkło, srebro, 13,5 x 5,5 cm, wym. łyżeczki: 11,7 x 2,5 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
4238
Autor nierozpoznany
Miniatura - Portret damy
gwasz/mosiądz, kość, 12 x 8 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
4243
Antoni Uniechowski
Scena rodzajowa
akwarela/papier, 4,4 x 7 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 600 zł
4257
Serwis kawowy dla 6 osób
lata 70. XX w.
Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży
złocenie, kalkomania/porcelana, w skałd zestawu wchodzi: dzbanek (21 x 20 x 8 cm), mlecznik (3 x 12 x 6,5 cm), cukiernica (13 x 15 x 8,5 cm), 6 filiżanek (4,9 x 9,7 x 8,2 cm) oraz 6 spodków (2 x 11,8 cm)
Cena wylicytowana: 300 zł