Aukcja Sztuki Współczesnej: Surrealizm i Realizm Magiczny

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (52)

Jacek Yerka
"Trzynastego na zawsze", 1982
akryl/płótno, 73,5 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 26 000 zł
Jacek Yerka
"Piaskowy sonet", 1986
akryl/płótno, 61 x 50 cm
* Cena wylicytowana: 11 000 zł
Wojtek Siudmak
"Genesis" ("..."), 1980
akryl/deska, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rafał Olbiński
Emulacja zasługi
akryl/płótno, 60 x 56 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Rafał Olbiński
"Kryterium odpowiedzialności", 2015
olej, akryl/płótno, 75 x 75 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1971
olej/płyta pilśniowa, 74 x 90 cm
* Cena wylicytowana: 85 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu ("ST"), 1993
olej/płyta, 92 x 88,5 cm
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1969
inna/papier fotograficzny, 39,6 x 29,7 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Motyw polski z kiełbasą-2", 1981
olej/płyta pilśniowa, 43,5 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz 2349: Działoszyn-Prometeusz", 1998
olej/płyta pilśniowa, 122 x 92 cm
* Cena wylicytowana: 38 000 zł
Kazimierz Mikulski
"Wróbel i róża", 1994
akryl/płótno, 46 x 28 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Danuta Leszczyńska-Kluza
"Elizeum", 1987
olej/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Zbigniew Makowski
"Arystoteles - fizyka", 2013
tusz, ołówek, gwasz/papier , 35 x 40 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Zbigniew Makowski
Seo de urgel, 1990
akwarela, tusz, gwasz/papier, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Joanna Sierko-Filipowska
"Gorący wieczór III", 2012
olej/płótno, 100 x 80 cm
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Tomasz Sętowski
"Wieczorna kołysanka"
olej/płótno, 40 x 30 cm
* Cena wylicytowana: 8 500 zł
Marian Michalik
"Gra pozorów", 1980
olej/płyta, 70,5 x 102 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Marian Michalik
Nagrobek, 1985
olej/tektura, 60,5 x 37 cm
* Cena wylicytowana: 8 000 zł
Marian Michalik
Pejzaż, 1994
pastel/papier, 42 x 64 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Borys Michalik
Martwa natura, 1995
pastel/papier, 61 x 82 cm
* Cena wylicytowana: 3 000 zł
Andrzej Kreutz-Majewski
"Łódź"
olej/płótno, 120,5 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 9 000 zł
Karol Bąk
"Tożsamość I", 2015
olej/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Henryk Kozakiewicz
Kompozycja surrealistyczna z aktem, 1968
olej/płótno, 136 x 58 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Henryk Kozakiewicz
Pejzaż z wiatrakiem
olej/płótno, 56 x 76 cm
* Cena wylicytowana: 1 900 zł
Henryk Kozakiewicz
Scena fantastyczna, 1971
olej/płótno, 65,5 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Henryk Kozakiewicz
Pejzaż surrealistyczny
olej/płótno, 69 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Franciszek Maśluszczak
"Dziewczyna o poranku", 1994
akryl/płótno, 34,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
47
Jacek Pałucha
"Casino Royale", 2014
olej/płótno, 100 x 74,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł