Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

Andrzej Jerzy Mniszech
Portret syna Leona, 1857
olej/deska, 32,5 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Jeździec wschodni, około 1885
olej/płótno, 46 x 34 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jan Chełmiński
Na przejażdżce, 1875
olej/płótno, 44 x 54 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jan Matejko
"Zabicie Wapowskiego w czasie koronacji Henryka Walezego", 1861
olej/płótno (dublowane), 132,5 x 101 cm
Cena wylicytowana: 3 200 000 zł
Władysław Wankie
Spotkanie pod lasem
olej/deska, 35 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Alfons Karpiński
Portret Małachowskiej
olej/płótno, 74 x 62 cm
* Cena wylicytowana: 30 000 zł
Aleksander Orłowski
Jeździec wschodni
olej/płótno (dublowane), 67 x 54,5 cm
* Cena wylicytowana: 150 000 zł
Jan Stanisławski
Pejzaż
olej/tektura, 26,5 x 21 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jacek Malczewski
Na jednej strunie, 1905
olej/tektura, 32,5 x 40,2 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Leon Wyczółkowski
Kopanie buraków ("Pielenie"), około 1911
olej/płótno naklejone na tekturę, 45,5 x 73 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Wojciech Weiss
Pejzaż, około 1925-30
olej/płótno, 64,5 x 46 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Stanisław Wyspiański
Pejzaż - widok pól, około 1894
olej/płótno, 29,5 x 35 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Nimfy pośród traw, około 1926
olej/sklejka, 91 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 17 000 zł
Wlastimil Hofman
Stary mężczyzna
olej/płótno, 26,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Wlastimil Hofman
Dzieci, 1930
olej/tektura, 38 x 45,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Wlastimil Hofman
Autoportret, około 1920
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Eugeniusz Zak
"Marzyciel", 1925
olej/płótno, 63 x 44,5 cm
* Cena wylicytowana: 460 000 zł
Zygmunt Landau
Portret chłopca w kapeluszu
olej/płótno, 76 x 51 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
"Dziewczyna z ptakiem"
olej/płótno, 117 x 99 cm
* Cena wylicytowana: 120 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z owocami
olej/płótno, 50 x 43 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Leopold Gottlieb
Martwa natura z rybami, około 1925
olej/płótno, 61 x 73,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Marc Sterling
Martwa natura
olej/płótno, 45 x 54 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jakub Zucker
Kwiaty w wazonie
olej/płótno, 51,2 x 59,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Abraham Weinbaum
Kwiaty w wazonie
olej/płótno, 61 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Henryk Hayden
Podwórko, po 1921
olej/płyta, 40 x 58 cm
* Cena wylicytowana: 13 000 zł
Henryk Epstein
Pejzaż z kościołem , 1934
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Jan Wacław Zawadowski
Pejzaż z południa Francji
olej/płótno, 54 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 14 000 zł
Szymon Mondzain
Uliczka
olej/płótno, 54 x 45 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł