Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Cena wylicytowana: 19 000 zł

olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Grunsweigh 1928'
ID: 46273