Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 38 000 zł

olej/sklejka, 26 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'Adler'
ID: 46271
  • POCHODZENIE:
  • kolekcja Nathana Kocha, Galeria David, Bielefeld