Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (48)

Stanisław Kamocki
Pejzaż z łanem zboża
olej/płótno (dublowane), 34 x 45 cm
* Cena wylicytowana: 11 000 zł
Michalina Krzyżanowska
Pejzaż ze stawem
olej/deska, 29,5 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Z motywów Capryjskich", 1923
olej/płótno, 78 x 96,5 cm
* Cena wylicytowana: 26 000 zł
Józef Krzesz-Męcina
Ogród przed dworkiem
olej/tektura, 48 x 78 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
"Rybak I"
olej/płótno, 53,5 x 95 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Józef Chełmoński
Puszcza litewska, 1907
olej/płótno, 79,3 x 104,9 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Józef Chełmoński
Orka, około 1896
olej/płótno naklejone na tekturę, 20,5 x 36 cm
* Cena wylicytowana: 45 000 zł
Józef Pankiewicz
Pejzaż z Cassis, 1928
olej/deska, 33 x 42 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Mela Muter
Pejzaż z mostem
olej/płótno (dublowane), 38,5 x 46 cm
* Cena wylicytowana: 75 000 zł
Władysław Ślewiński
Brzeg morski
olej/płótno, 38 x 55 cm
* Cena wylicytowana: 140 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
"Młodość (Chłopiec z gołębiami)"
olej/płótno, 127 x 76,5 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Kwiaty w zielonym wazonie
olej/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Marc Sterling
Klatka, około 1950
olej/papier, 63 x 48 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Henryk Hayden
Wędkarz nad rzeką w Mareuil-sur-Ourcq, 1952
olej/płótno, 50 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Henryk Epstein
Piknik między drzewami
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Henryk Epstein
Łodzie w porcie, 1930
olej/płótno, 53 x 65 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Henryk Epstein
Kwiaty
olej/płótno, 46 x 32 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Martwa natura, 1929
olej/płótno, 81,5 x 54 cm
* Cena wylicytowana: 42 000 zł
Szymon Mondzain
Widok Fontarabii, 1923
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Alicja Halicka
Barki na Sekwanie
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Alicja Halicka
Zamyślony (Szachista), 1914
olej/płótno, 55 x 33 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Hiszpańska tancerka
olej/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Jakub Zucker
Scena z Majorki
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Natan (Nathan) Grunsweigh (Grunsweig)
Widok wsi, 1928
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Chaim Goldberg
Ku jasnej krainie, 1996
olej/płótno, 76,8 x 102 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jankiel Adler
Martwa natura, 1947
olej/sklejka, 26 x 32 cm
* Cena wylicytowana: 38 000 zł
Zdzisław Cyankiewicz
Matka kąpiąca dziecko
olej/płótno, 132 x 130 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Roman Sielski
"Dekoracyjna plaża", 1960
olej, tempera/tektura, 47 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł