Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Wlastimil Hofman
Wiosenna zaduma
olej/deska, 13 x 13 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Alfons Karpiński
Kobieta w kapeluszu
olej/karton, 70 x 78 cm
* Wylicytowane warunkowo: 35 000 zł
Adam Bunsch
Akt w pracowni, 1921
olej/płótno, 90 x 49 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Mojżesz Kisling
"Katarzyna" ("Przed oknem"), 1928
olej/płótno, 81,3 x 60 cm
Cena wylicytowana: 460 000 zł
Wojciech Weiss
"Czytająca"
olej/płótno, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Wilhelm Kotarbiński
Kazanie w Kafarnaum
olej/płótno, 79 x 120 cm
* Wylicytowane warunkowo: 480 000 zł
Iwan Konstantynowicz Ajwazowski
Burza na Krymie, 1895
olej/płótno, 36 x 57 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Władysław Ślewiński
Tatry
olej/płótno, 50 x 62 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Władysław Ślewiński
Kwiaty w wysokim wazonie
olej/płótno, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Mela Muter
Martwa natura z czerwoną cebulą
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Mela Muter
Nad kanałem w Awinionie
olej/deska, 53 x 63 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z kwiatami w studiu artysty
olej/płótno, 81,2 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
W pracowni
olej/płótno, 60 x 72 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Leopold Gottlieb
Kwiaty
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Joachim Weingart
Bukiet kwiatów w wazonie
olej/płótno, 65 x 54 cm
* Wylicytowane warunkowo: 32 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Josephine z grzechotką"
olej/tektura, 47 x 36 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Pont St. Michel"
olej/płótno, 67 x 91 cm
* Wylicytowane warunkowo: 30 000 zł
Szymon Mondzain
Uliczka w górskim miasteczku, 1924
olej/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Marc Sterling
Martwa natura z owocami
olej/płótno, 24,5 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż
olej/płótno, 62 x 73 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Henryk Hayden
Martwa natura z nożem, 1963
olej/płótno, 38,5 x 59,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 28 000 zł
Zygmunt Schreter
We wnętrzu, około około 1935
olej/płótno, 46 x 56 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Jakub Zucker
Pejzaż amerykański
olej/płótno, 44 x 62 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Rafał Malczewski
Stacja "Tyłek"
olej/tektura, 100 x 70,5 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż zimowy, 1921
gwasz/tektura, 47,5 x 80 cm
* Wylicytowane warunkowo: 120 000 zł
Antoni Grabarz
Góral , 1935
olej/płótno, 66 x 58 cm
* Wylicytowane warunkowo: 20 000 zł
Antoni Michalak
Portret Czesława Misztaka
olej/płótno, 73 x 57 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Antoni Michalak
Pejzaż z Kazimierza, 1973
olej/płótno, 55 x 71 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Ranny lot" ("Albatrosy")
olej/płótno, 51 x 79 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł