Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (46)

Wlastimil Hofman
Dziewczyna przy murze, 1922
olej/deska, 37,5 x 14,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Józef Mehoffer
"Dziewczyna z kawą"
olej/płótno, 69,5 x 52 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Teodor Axentowicz
Święto Jordanu
olej/płótno, 47 x 62,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Zbigniew Pronaszko
Portret brata, Andrzeja Pronaszki, około 1907
olej/płótno, 65 x 51 cm
* Wylicytowane warunkowo: 16 000 zł
Rafał Malczewski
Był cyrk w Zakopanem ("Gminne Muzeum")
olej/tektura, 62 x 74 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Rafał Malczewski
Szymon Słupnik, 1956
olej/płótno, 94 x 74 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
Rybacy ("Łowienie więcierzem")
olej/płótno, 59 x 98,5 cm
Cena wylicytowana: 105 000 zł
Alfred Wierusz Kowalski
Rekwizycja, 1875
olej/płótno, 79,5 x 58,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 260 000 zł
Eugeniusz Zak
"Rozstanie" ("Le Bateau"), 1924
olej/płótno, 72,4 x 59,7 cm
Cena wylicytowana: 700 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Akt w orientalnym wnętrzu
olej/płótno, 46 x 56 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z kwiatami w wazonie
olej/płótno, 82 x 50 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Henryk Hayden
"Niebieskie trio" ("Trio"), 1968
olej/płótno, 130 x 196 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Henryk Hayden
Domek na wsi
olej/płótno, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Henryk Hayden
Zabudowania
olej/tektura, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Szymon Mondzain
"Pastwisko", 1928
olej/płótno, 52,5 x 63,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 40 000 zł
Szymon Mondzain
Kobieta w czerwonym szalu (Aida), 1920
olej/płótno, 55 x 46 cm
Henryk Epstein
"Rybacy w Concarneau", 1931
olej/płótno, 52 x 70 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Henryk Epstein
Kwiaty w niebieskim wazonie
olej/płótno, 60 x 54 cm
* Wylicytowane warunkowo: 24 000 zł
Zygmunt Landau
Pejzaż z Prowansji
olej/płótno, 58 x 71 cm
* Wylicytowane warunkowo: 6 500 zł
Maurice Blond
Pejzaż miejski
olej/płótno, 50 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
"San Giacomo di Rialto", 1936
olej/płótno, 163 x 98 cm
* Wylicytowane warunkowo: 42 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Mim, 1931
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Konstantin Kuznetzov
Pont des Arts w Paryżu
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Leon Zack
Portret starca
olej/płótno, 41,5 x 33 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Stanisław Eleszkiewicz
Spacerujący mężczyźni
olej/tektura, 18 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Stanisław Eleszkiewicz
Bilard
olej/tektura, 21 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Stanisław Eleszkiewicz
Mężczyzna w czerwonym szaliku
olej/tektura, 21,5 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Zygmunt Schreter
Martwa natura z szachownicą, około 1940
olej/płótno, 45,72 x 73,66 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Jean (Jan Mirosław Peszke) Peske
Polne kwiaty w wazonie
olej/papier, płótno, 61,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł