Aukcja Prac na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (92)

Tadeusz Cieślewski (ojciec)
Widok na kościół św. Anny, 1936
akwarela, tusz/papier, 31 x 15 cm
* Wylicytowane warunkowo: 2 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż jesienny
olej/papier, deska, 20,5 x 16,2 cm
* Wylicytowane warunkowo: 3 800 zł
Odo Dobrowolski
Kościół Bernardynów we Lwowie, 1915
pastel/tektura, 50 x 68 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Nikifor Krynicki
"Bałnicki wiessel"
akwarela/papier, 20 x 14 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Nikifor Krynicki
Willa
akwarela/papier, 20 x 14 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Nikifor Krynicki
"Świdnica"
akwarela/papier, 16 x 12,5 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Nikifor Krynicki
Dom w Krynicy
akwarela/papier, 29,5 x 20,5 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
Jadwiga Tetmajer-Naimska
Dworek Włodzimierza Tetmajera w Bronowicach
olej/tektura, 35,5 x 50,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 1 500 zł
Natan Spiegel (Szpiegel)
Pieniny, 1932
akwarela, ołówek/papier, 45 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Wojciech Kossak
Głowa konia
olej/tektura, 36 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż górski
akwarela/papier, 26,5 x 31,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 5 500 zł
Julian Fałat
"Nieśwież"
akwarela/papier, 73 x 29 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
Dziewczyna w chuście
pastel/papier, 42,5 x 61,5 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Tamara Łempicka
Siedzący mężczyzna, 1947
ołówek/papier, 27 x 18 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Tamara Łempicka
Akt leżącej, około 1960
akwarela, ołówek, gwasz/papier, 23 x 33 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Stanisław Górski
Portret góralki
pastel/tektura, 68 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Andrzej Grabowski
Para obrazów - Wieńce dożynkowe
akwarela/papier, 100,5 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Wojciech Weiss
Akt
akwarela, ołówek/papier, 29 x 37 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Akt
węgiel/papier, 43 x 28 cm
* Wylicytowane warunkowo: 3 500 zł
Stanisław Żurawski
Na plaży, 1920
akwarela, ołówek/papier, 31 x 21 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Jakub Zucker
Żona artysty Nina w fotelu
olej/papier, 62 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Tadeusz Kleczyński
Zestaw 9 rysunków satyrycznych, 1942/1943
akwarela, ołówek/papier, 32 x 24 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Janusz Maria Brzeski
Miasto
gwasz/papier, 32 x 22 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Janusz Maria Brzeski
Fabryka
gwasz/papier, 32 x 22 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
44
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Maria"
akwarela/papier, 53,5 x 67 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Autor nieznany
Studia róż
pastel/papier, 60 x 75 cm
* Wylicytowane warunkowo: 10 000 zł
Leon Wyczółkowski
Kaplica Zygmuntowska, 1915
ołówek, kredka, technika mieszana/papier, 29 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
50
Adam Setkowicz
Sanie
akwarela, gwasz/papier, 14,5 x 28,5 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
51
Adam Setkowicz
Zaprzęg
akwarela/papier, 15 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
53
Maria Kuleszyna
Matka Boska z Dzieciątkiem
pastel/papier, 26,5 x 23 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł