Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
17 września 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

pastel/papier, 48 x 65 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. Stabrowski | 1924.'
na odwrociu opisany: "Stalaktytowa grota" | Capri | K. Stabrowski'
(w świetle passe-partout)
ID: 31136