Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
17 września 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł
89

Cena wylicytowana: 4 200 zł

technika mieszana/papier, 34 x 27 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Lebenstein 65'
(w świetle passe-partout)
ID: 33879