Aukcja Prac na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (80)

Nikifor Krynicki
Biskup z kropidłem
akwarela/papier, 18 x 16 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Nikifor Krynicki
Chrzest w Jordanie
akwarela/papier, 18 x 17,8 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Nikifor Krynicki
Msza
akwarela/papier, 28,5 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Tadeusz Popiel
Skaliste wybrzeże
olej/tektura, 34 x 48 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
Kazimierz Stabrowski
"Stalaktytowa grota", 1924
pastel/papier, 48 x 65 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Julian Fałat
"Toruń", 1921
akwarela/papier, 31,5 x 64 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Tamara Łempicka
Siedzące kobiety, 1935
ołówek/papier, 23 x 16 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Zofia Stryjeńska
Wieczór, z cyklu "Zaloty"
gwasz, tempera/papier, 98,5 x 69,5 cm
* Cena wylicytowana: 48 000 zł
Hanna Rudzka-Cybisowa
Pejzaż z Krościenka
akwarela, gwasz/papier, 33 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Rafał Malczewski
"Prince Edward Island", 1944
akwarela/papier, 30 x 47 cm
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Rafał Malczewski
Górzysty pejzaż
akwarela/papier, 35 x 49 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż z jeziorem
akwarela/papier, 31,5 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Tadeusz Cieślewski (ojciec)
"Chartres II", około 1934
akwarela/papier, 31 x 38,5 cm
* Cena wylicytowana: 1 800 zł
Zygmunt Józef Menkes
Bukiet kwiatów w wazonie
akwarela/papier, 59 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Chaim Goldberg
"Widok na mój Kazimierz Dolny", 1996
akwarela, tusz/karton, 55,9 x 76,2 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Henryk Hayden
Widok wzgórza, 1933
akwarela/papier, 31 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Kobieta w czerwonej sukni
akwarela/papier, 62 x 62 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Jakub Zucker
Portret chłopca, 1966
sangwina/papier, 33 x 25 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Zygmunt Landau
Portret mężczyzny
pastel/papier, 68 x 45 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Piotr Stachiewicz
Piękna Zośka
pastel/papier, 45 x 60 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Adam Międzybłocki
"Wilno"
akwarela/papier, 15 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Iwan Trusz
"Brzozy"
olej/tektura, 21 x 17 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Józef Blicharski
"Białystok", 1928
akwarela/papier, 28,5 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Włodzimierz Tetmajer
Tetmajerówka
olej/tektura, 18,5 x 20,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Maja Berezowska
Stolik z bukietem kwiatów, 1967
akwarela, tusz/papier, 31 x 21 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Maja Berezowska
Tancerki, 1963
akwarela, tusz/papier, 32 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Maja Berezowska
Kłótnia, 1962
akwarela, tusz/papier, 29,5 x 20 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Bolesław Cybis
Biegnąca kobieta, 1948
ołówek, gwasz/papier, 57 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż z zaroślami
kredka/papier, 20 x 17 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł