Aukcja Nowej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Radek Szlaga
Czarny Koń ze Szlagówki , około 2005
olej/płótno, 69 x 99 cm
* Cena wylicytowana: 15 000 zł
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu, 2005
olej/płótno, 120 x 140 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Aleksandra Waliszewska
Bez tytułu, 2012-14
technika mieszana/karton, 35 x 25 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Rafał Bujnowski
Z cyklu "Niebo", Bez tytułu (Grill), 2006
olej/płótno, 45 x 45 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Norman Leto
''Kid 1'', 2007
olej/płótno, 85 x 110 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Michał Frydrych
''Thich Quang Duc'', 2007
olej/płótno, 110 x 150 cm
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Gabriel Orłowski
Z cyklu "Hyper", Poszerzanie pola, ed. 1/7 + 2 AP, 2015
wydruk pigmentowy/inny, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Łukasz Jastrubczak
Bez tytułu, zestaw 62 fotografii, ed. 2/7, 2006-7
fotografia barwna/papier fotograficzny, 10,8 x 8,8 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Tymek Borowski
Portret Stanisława Janeckiego, 2007
olej/płótno, 41 x 37 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Tymek Borowski
Bez tytułu (Portret Carlosa Slima), 2007
olej/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Sławek Czajkowski / Zbiok
''Cały ten street art'', 2012
akryl/płótno, 180 x 140 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Peter Fuss
''This means love.'', 2008
akryl, szablon/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Basia Bańda
Z cyklu "English Lessons", Boo-Odgłos Dezaprobaty
akwarela/papier, 25 x 28 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Mateusz Szczypiński
Bez tytułu, dyptyk, 2011
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Marek Firek
''Komplet dwuczęściowy'', 2000
akryl/płyta pilśniowa, 189 x 52 cm
* Cena wylicytowana: 3 000 zł
Tomasz Kowalski
Bez tytułu, 2006
akwarela, kolaż/papier, 25 x 35 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Bartek Buczek
''Dywan to lawa I'', 2016
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Natalia Bażowska
''Przestrzeń zamknięta'', 2014
olej/płótno, 140 x 110 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Ivo Nikić
''Mr. D'', 2014
akryl/płótno, 145 x 114 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Antoni Starowieyski
Bez tytułu, 2010
olej/płótno, 130 x 170 cm
* Cena wylicytowana: 26 000 zł
Tomasz Kowalski
Bez tytułu, 2006
akwarela/papier, 32 x 25 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Magdalena Starska
Bez tytułu, 2007
flamaster, długopis/papier, 42 x 59 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paweł Śliwiński
Bez tytułu, 2007
olej/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Adam Adach
''Stadtplan (Basel No. 9)'', 2005
olej/deska, 81 x 105 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Agnieszka Sandomierz
GAP, 2014
tempera/płótno, 122 x 110 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu (736), 2003
akryl/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Gossia Zielaskowska
''Landscape afterimage Map'', 2015
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł