Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (93)

Wojciech Brewka
W poszukiwaniu koloru - las, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Łukasz Biliński
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Paulina Zalewska
Last minute, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marta Frej
Astro, 2014 r.
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Artur Trojanowski
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Robert Listwan
Kocham i nienawidzę, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Robert Mańka
Przeczucia, 3/10, 2013 r.
wydruk pigmentowy/papier, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 500 zł
Jan Szczepkowski
Szkice wstępne, 2012 r.
olej/płótno, 140 x 130 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Kasia Bielska
Nykhor in bloom 3, 3/10, 2013 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Sylwester Stabryła
Prezent, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Monstfur
V, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Chazme718
MEGAPOLIS: 9:18 pm, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 50 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Tomasz Poznysz
Monsieur, 2014 r.
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Anita Tomala
Jelenie, 2013 r.
grafika komputerowa/papier, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Justyna Jędrzejowska
Nauka pływania, 2013 r.
olej/płótno, 120 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Edyta Duduś
Ptasie pary I, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Grzegorz Klimek
Spacer, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 65 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Katarzyna Kołtan
Abditus, 2013 r.
tempera jajeczna/deska, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Damian Kwiatkowski / KFIATEK
Kolor w leeds, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Małgorzata Sęk
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Katarzyna Gołębiowska
Noc, 2014 r.
akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Łukasz Siembida
Akt kobiety, 2013 r.
akryl/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Paulina Penc
Parrots, 2014 r.
akryl/płótno, 83 x 53 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Piotr Woroniec Jr
Wytwórnia, 2010/2011 r.
akryl, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 376, 2013 r.
olej/płótno, 33 x 33 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Adam Bakalarz
Bez tytułu, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Sonia Ruciak
Możliwości, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Miami Beach, 2013 r.
olej/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Agnieszka Figurska
Metropolie 27, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł