Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (94)

Bogna Palmowska
Tribute to Coby Whitmore VI, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Karol Drzewiecki
VOGUE, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 146 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Arkadiusz Andrejkow
Posprzątaj po swoim psie, 2011 r.
technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Robert Wałęka
Róża, 2007 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Poranna kawa, 2012 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Łukasz Ratajczyk
Once upon a time..., 2012 r.
olej, tempera/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Rafał Gadowski
Arbuz 03, z cyklu 'Przedmiot', 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Bartek Jarmoliński
Surprise, 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Sepe
O.U.T, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Robert Listwan
KRÓLOWA I PAJĄK, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Piotr Szczur
Dog Style I, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Dziewczyna, 2009 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Magdalena Laskowska
Różowy Powsin, 2011 r.
alkid/płótno, 100 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Magdalena Szilke
Bez tytułu, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Urszula Kałmykow
Gdy niebo spada na łąki, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Magdalena Cybulska
Z cyklu 'Święte obrazki', 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Paweł Słota
Pejzaż miejski V, 2012 r.
olej/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marta Kunikowska-Mikulska
Zielarka, 2007 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Marta Skowron
Kraina Wodospadów, 2011 r.
nowoczesna technika graficzna /GICLEE?/papier, 58 x 78 cm (w świetle passe partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Juliusz Kosin
Bez tytułu, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Roksana (roxi) Kularska-Król
Na hamaku, 2011 r.
akryl/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Bartosz Czarnecki
Masa/Tłum, 2012 r.
olej/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Paulina Zalewska
Persona non grata, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Gossia Zielaskowska
Żółte w szarym, 2007 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aleksandra Kuczara
Sztuka na receptę, 2011 r.
tempera/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Monstfur
sport, 2012 r.
akryl, szablon/płyta HDF, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Emilia Dragosz
Okno, 2012 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Marcin Zaborski
Bez tytułu, SZUM, 2012 r.
akryl/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Monika M. Korona
TAG, 2012 r.
akryl, collage, farba fluorescencyjna, olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł