Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (91)

Sonia Ruciak
Poszukiwanie, 2017
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Bartłomiej Koter
Bleakness, 2017
olej/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Łukasz Jacek
Deszcz 7, 2017
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Ilona Herc
Kopozycja na tarasie, 2017
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Joanna Misztal
Aksamitny dotyk wiosny, 2017
olej, akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Mateusz Maliborski
Muzeum LI, 2016
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Adam Wątor
Postać przy lustrze II, 2016
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Katarzyna Gołębiowska
22.21, 2016
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Ewelina Ulanecka
Perfect Illusion, 2017
technika mieszana/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Anna Osiecka
Dualizm, 2015
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Urszula Korwin-Kochanowska
Arthur's seat, 2014
akryl/płótno, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Ewa Guzy
Fashion victims XXXXXXXXII, 2017
technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Longin Szmyd
Początek sezonu, 2016
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Szwendacze, 2017
akryl/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Magdalena Szyszkowska
Przejażdżka po Parku Saskim, 2014
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Maciej Mackiewicz
Forma efemeryczna 1002, 2017
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Franciszek Ledóchowski
Apeiron 60, 2016
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Wysiedleni z Guanajuato, 2016
olej/płótno, 140 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Zuzanna Jankowska
Ostatni portret, 2017
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Monika Paruzel
I need your love to live, 2017
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Michalina Czurakowska
Białe papugi, 2013
akryl/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Campio
Risky journey, 2017
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Mirella Stern
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, 2017
akryl, technika własna/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Paulina Zalewska
Herbatka u Tiffany'ego, 2017
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Arkadiusz Andrejkow
Polluks I, 2017
olej, spray/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Edyta Kwiatkowska
Przemijanie, 2015
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Anna Zalewska
Wyobraźnia gubi piękne sny, 2016
technika własna/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Paulina Sanecka
Polowanie
technika mieszana/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Paweł Tomczuk / SWAG
Kobieta z diamentem, 2017
akryl/płyta, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł