Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (92)

Marek Pękacz
Mustang i BMW, diptyk, 2017
olej/płótno, 0,01 x 0,01 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Janusz Kulikowski
Nowojorski wieczór, 2017
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Łukasz Czernicki
W ostatniej chwili, 2017
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Grzegorz Klimek
Sterowiec XI, 2016
technika mieszana/płótno, 90 x 180 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Malwina de Brade
Droga do zamku, 2016
olej/płótno, 100 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Alicja Kappa
Zapach lata - cyklameny i purpury, 2017
technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Katarzyna Misiórska
Lilia-woda, 2015
olej/płótno, 116 x 89 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Anna Osiecka
Cumulus, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aneta Nowak
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Hanna Rozpara
C r3, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Ilona Herc
Miejsce początku, 2017
akryl/płótno, 50 x 140 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Pierwsza miłość, 2016
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Edyta Kwiatkowska
Poruszenie, 2017
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Iwona Kołodziej
Wdzięczność, 2017
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Monika Paruzel
Summertime sadness, 2017
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Juliusz Kosin
Aglomeracja XXVII, 2014
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Agata Krutul
Hester, 2017
akryl, technika własna/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Anna Zalewska
W szarości marzeń cisza gra, 2017
technika mieszana/płótno, 70 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Sonia Ruciak
Podążanie, 2016
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Karol Drzewiecki
Jeździec, 2017
akryl/płótno, 170 x 85 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Janusz Magiera
Szamanka I, 2014
olej/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Anna Molas
Ptak, 2017
akryl/płótno, 90 x 75 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Klaudia Choma
Przekroczyć, 2017
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Mirella Stern
Widzieć więcej, 2017
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Janusz Orzechowski
Globalne ocieplenie II, 2017
olej/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Olga Pelipas
Galeon, 2017
akryl/płótno, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Grzegorz Radziewicz
Fatamorgana, 2016
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Ewelina Ulanecka
Chinatown, 2017
olej, akryl, technika własna/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Lia Kimura
Sinusoida, 2017
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł