Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (94)

Tomasz Kołodziejczyk
Bezruch, 2012 r.
akryl/płótno, 60 x 81 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Brems Oner
It's called style, 2012 r.
emalia/lustro, 17 x 27 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 500 zł
Magdalena Laskowska
Rower w Powsinie, 2010 r.
olej/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Karol Drzewiecki
Bez tytułu, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 146 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Gossia Zielaskowska
Grazie Milano, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Daniel Mączyński
Pegaz, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ewa Prończuk-Kuziak
Bezmiar III, 2012 r.
olej/płótno, 81 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Sylwester Stabryła
Dorso 2, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Artur Trojanowski
Z cyklu 'thanks @ diane arbus and friends', Szeryf, 2012 r.
akryl, szablon/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Bartek Jarmoliński
BOSS, 2012 r.
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aleksandra Kowalczyk
Electric Boat House, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Paulina Zalewska
Nimfetka, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Mateusz Rybka
Calm down..., 2012 r.
technika mieszana/sklejka, 90 x 67 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Marta Kunikowska-Mikulska
Gniazdo, 2012 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Łukasz Stokłosa
Erotyk, 2012 r.
olej/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Małgorzata Pająk / Nuit
Czas VII, 2012 r.
tempera/płyta pilśniowa, 68 x 86 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu (134), 2009 r.
akryl, olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Michalina Garus
Przez moje okno, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Anna Lasota
Krzesła, 2012 r.
olej/płótno, 110 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Agata Czeremuszkin-Chrut
Niehigienicznie..., 2012 r.
olej/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Bartek Świątecki / Pener
Dekonstrukcja, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Monstfur
extremely flammable, 2012 r.
akryl, szablon/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Chazme718
Megapolis_W, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Chłopcy z Bobrka, 2009 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Zbigniew Sikora
Under Water.x10, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Kamila Makaruk
Wakacje w mieście, 2012 r.
akryl/płótno, 38 x 55 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Alicja Habisiak Matczak
Weneckie czerwienie, 2012 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Maja Wilchelm
Bez tytułu, 2008 r.
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Agnieszka Butkowska
Gra w Bule, 2012 r.
akryl/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł