Aukcja Grafiki i Plakatu

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (120)

Aleksander Orłowski
Upadek woźnicy, około 1820
litografia kolorowana/papier, 36 x 55 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Mojżesz Kisling
Ostrokrzew w wazonie
litografia barwna/papier, 30 x 19,5 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Chaim Goldberg
Żydowskie wesele
litografia barwna/papier, 44,5 x 59 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Karol Frycz
Zelwerowicz i Popławski, 1904
autolitografia/papier, 33,7 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tamara Łempicka
Kobieta w turbanie, około 1956
akwatinta/papier, 32,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Leon Wyczółkowski
Konfesja św. Stanisława na Wawelu, 1915
autolitografia/papier, 25,5 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Leon Wyczółkowski
Kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie, 1915
autolitografia/papier, 17,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Leon Wyczółkowski
Prymule, 1923
autolitografia/papier, 33 x 26,5 cm
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
Wanda Telakowska
"Polska", 1933
inna/bibułka, 39,3 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Wojciech Weiss
"Hanusia", 1925
drzeworyt/papier, 25 x 21,5 cm
* Cena wylicytowana: 600 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Mały skrzypek
litografia/papier, 32,5 x 25 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Zofia Stryjeńska
Teka "Tańce polskie", 1929
inna/papier, 39,5 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Zofia Stryjeńska
Teka "Polskie stroje ludowe", 1939
litografia barwna/papier, 0,01 x 0,01 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Edward Kuczyński
"Wilno Ostra Brama", 1939
drzeworyt/bibułka, 16,3 x 12,8 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Jadwiga Salomea Hładki Wajwódowa (przypisywana)
W lesie
drzeworyt/papier, 24 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Józef Mehoffer
Projekt okładki "Sztuka Polska", 1903
litografia barwna/papier, 38,5 x 28,5 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joseph Farquharson
Pejzaż nocny z owcami
akwaforta/papier, 53 x 72 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Stanisław Ostoja-Chrostowski
Ptak na śniegu (Wierzby)
drzeworyt/papier, 14,2 x 10 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joseph Hecht
Samica cietrzewia, 1936
akwaforta, sucha igła/papier, 19,8 x 27,5 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Jerzy Hoppen
"Pałac Sapiehów na Antokolu", 1927
akwaforta/papier, 22 x 17,6 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Józef Marcinkowski
"Wilno - fragment z getta", 1942
akwatinta/papier, 16,3 x 12,3 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Julia Kowalska
Ruiny okolicy Wilna, 1936
akwaforta/papier, 19 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Bronisław Jamontt
Drzewa
akwaforta/papier, 19 x 24 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Jerzy Hoppen
Para pod drzewem, 1937
akwaforta/papier, 40,5 x 27 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Tadeusz Cieślewski (syn)
Madonna Rucellai, 1927
drzeworyt/papier, 18 x 13,2 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
44
Władysław Lam
Dubrownik, lata 60.
linoryt/bibułka, 19 x 28,5 cm
Cena wylicytowana: 300 zł