Aukcja Grafiki i Plakatu

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (127)

Józef Pankiewicz
Ulica Jeruzal w Dinan, z psem, 1906 r.
akwaforta/papier, 18 x 11 cm (odbitka) 27 x 19 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Józef Pankiewicz
Kanał piński na Polesiu I, 1899 r.
sucha igła/papier żeberkowy, 13,8 x 19,9 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Napoleon Orda
Kielce
litografia/papier, 25,5 x 30 cm (wymiary w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
Napoleon Orda
Będzin nad Czarną Przemszą
Cena wylicytowana: 600 zł
Napoleon Orda
Ostróg
litografia/papier, 29 x 42 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Napoleon Orda
Zasław
litografia/papier, 29 x 42 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
Żebrak o dwóch kijach, 1781 r.
akwaforta/papier, 10,5 x 7,5 cm (odbitka)
Cena wylicytowana: 600 zł
Autoportret z paletą, 1778 r.
tusz/papier, akwaforta/papier, 16,5 x 11,5 cm (odbitka)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Hieronimus Benedicti
Mapa Polski i Litwy, 1788 r.
miedzioryt/papier, 90 x 103,5 cm (arkusz w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Joan Bleau
Mapa - Polonia Regnum et Silesia Ducatus, 1634/45 r.
gwasz/papier, miedzioryt/papier, 48 x 56 cm (arkusz w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marian Bąkowski, Marian Łomnicki
"Mięczaki", tablica 70
litografia barwna/papier, 29 x 37 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
"Mięczaki", tablica 71
Cena wylicytowana: 400 zł
"Owady", tablica 48
Cena wylicytowana: 400 zł
"Gady płazy i ryby", tablica 45
litografia barwna/papier, 29,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
Stanisław Ostoja - Chrostowski
Łoś
drzeworyt/papier, 22,3 x 20 cm (odbitka)
Cena wylicytowana: 800 zł
Ptak na śniegu (Wierzby)
drzeworyt/papier, 10 x 14 cm (arkusz w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 800 zł
Edmund Ludwik Bartłomiejczyk
Burza, 1933 r.
drzeworyt/papier, 24,8 x 25 cm (odbitka) 24,8 x 25 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Władysław Skoczylas
Spichlerze w Kazimierzu Dolnym
drzeworyt/papier, 25 x 34 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Odo Dobrowolski
Kościół św. Wawrzyńca i klasztor Bonifratrów we Lwowie, 1915 r.
litografia/papier, 29,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 900 zł
Zofia Stryjeńska
(XXVI) Strój ludowy - pomocnik w gospodarstwie (typowy ubiór z lnu i wyszywany)
pochoir ręcznie kolorowana gwaszem/papier, 50 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Zofia Stryjeńska
Ślubny strój krakowski
pochoir ręcznie kolorowana gwaszem/papier, 47 x 36
Cena wylicytowana: 800 zł
Antoni Procajłowicz
Arkawin, 1904 r.
litografia barwna/papier, 46,5 x 26,5 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Stanisław Szreniawa - Rzecki
Marianna Łazarewicz, 1904 r.
litografia/papier, 50 x 32 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Jan Bukowski
W mrokach złotego pałacu, czyli Bazylissa Teofanu
linoryt/papier, 18 x 13 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 600 zł
Zofia Stankiewicz
"Wawel"
akwaforta/papier, 25,5 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Odo Dobrowolski
Kościół ojców karmelitów we Lwowie, 1915 r.
litografia/papier, 29 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Józef Mehoffer
Projekt okładki do Sztuki Polskiej, 1903 r.
litografia/papier, 37,5 x 27,5 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Władysław Jahl
Teka Życie Fryderyka Chopina, 1949 r.
akwaforta/papier, Teka 14 akwafort, 27 x 21 cm (odbitka) 38 x 28 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Eugeniusz Zak
Scena arkadyjska
miękki werniks/papier 13 x 14 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł