Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki

Więcej informacji o aukcji na stronie:https://desa.pl/pl/news/309/aukcja-charytatywna-sztuka-teraz

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (102)

Adam Bakalarz
"KWT.05", 2018
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Natalia Bażowska
Lot, 2017
olej, akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Anna Bąk
Bez tytułu (pierced), 2016
akryl, technika własna/płótno, papier naklejony na płótno, 65 x 55 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Magdalena Bielesz
Bez tytułu, 2016
olej/płótno, 90 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Judyta Bernaś
Jednia_II_07, 2017
druk, inna/dibond, 75 x 35 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Łukasz Biliński
Oak, 2018
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Zbigniew Blajerski
Tors Damski czerwony, 2018
ceramika szkliwiona, ceramika, 53 x 24 x 17 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Sylwia Brzyszczyk
Monstera, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Bartek Buczek
Unknown legend, 2017
marmur, 50 x 20 x 20 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Monika Chlebek
Bez tytułu, 2015
olej/płótno, 20 x 20 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Michał Chudzicki
64 krótkie historie, epizod III, 2011
olej/płótno, 73,5 x 59 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Cygan
Lodowisko, 2016
olej, akryl, technika własna/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Bartosz Czarnecki
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 60 x 45 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Jakub Czyszczoń
Bez tytułu, 2016-18
olej, inna/papier naklejony na płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Jerzy Dmitruk
Piękne jest życie, 2003
akwaforta, akwatinta/papier , 23 x 30 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Edward Dwurnik
Tulipany, 2017
olej/płótno, 30 x 24 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Magdalena Franczak
Powiększenie, 2012
akwarela/papier, 36 x 37,5 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Rafał Gawlik
Imponderabilia 2, 2016
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Monika Gawron
Bez tytułu 3, 2017
akryl/płyta pilśniowa, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Patryk Gmerek
Lekcja anatomii – Interpretacja, 2018
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Patrycja Gotszling
Obiekt, 2018
wydruk cyfrowy/papier fotograficzny, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Łukasz Huculak
Modlitwa św. Bernarda z Clairvaux, 2013
tempera/papier, 36 x 51 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Zuzanna Janin
Z cyklu Pięćdziesiąt pięć (40), 2016
wydruk cyfrowy, 50 x 38 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paweł Jarodzki
Bez tytułu, tryptyk, 2018
akryl/płótno, 73 x 42 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Anna Jarzymowska
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Andrzej Jobczyk
Łapowskaz, 2009
wydruk cyfrowy, 45 x 30 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Anita Kałuża – Sitnik
Szept jesieni, 2018
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Joanna Karpowicz
Nightvision z serii Roboty, 2013
olej/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Katarzyna Karpowicz
Szepty i róże, 2018
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Magdalena Karwowska
Miasto 100, 2018
akryl, technika własna/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł