Art Outlet. Sztuka Współczesna

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (74)

Edward Dwurnik
"Czerwone tulipany", 2018
olej/płótno, 81 x 66 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Edward Dwurnik
"Obraz nr 38", 2001
olej, akryl/płótno, 212 x 153 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Edward Dwurnik
"Oswojone kuny na starówce", 2003
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jan Dobkowski
"Dziwne rodzeństwo", 1971/1976
olej, akryl/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Jan Dobkowski
"Brzeg rzeki", 1980
akryl/płyta pilśniowa, 48,5 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Jan Tarasin
"Uwiezione przedmioty I", 1991
olej, akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Jacek Sienicki
Martwa natura
olej/płótno, 33 x 27,5 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Jacek Sienicki
"Wnętrze", około 1989
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Ryszard Winiarski
"Order vertical game 4 x 4 B", 1981
akryl/deska, 68 x 4 x 2,3 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Ryszard Winiarski
"Chance in game for one", 1984
akryl/płyta pilśniowa, 78 x 78 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Henryk Musiałowicz
Z cyklu "Rozmyślania", 1982
olej, technika własna/papier naklejony na płytę, 77 x 65 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Henryk Musiałowicz
Bez tytułu, 1990
olej/płyta pilśniowa, 27 x 21 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Marek Sapetto
"Kosz 505", 1970
olej/płótno, 65,5 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Jacek Sroka
Osada, 1988
olej/płótno, 120,5 x 150,5 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Jacek Sroka
Obóz, 1994
olej/płótno, 199,5 x 140 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Aleksander Kobzdej
Martwa natura z gladiolami, 1956
olej/płótno, 64 x 97 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Zdzisław Nitka
"Mężczyzna w nocy", 2021
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Zdzisław Nitka
"Ukryty wilczek", 2021
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Jan Szancenbach
"Powódź III", 1988
olej/płótno, 73 x 92,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Erna Rosenstein
"Rośnie", 1991
asamblaż, olej, relief/deska, 12 x 13 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Erna Rosenstein
"Kropelka", 1987
asamblaż, olej, relief/deska, 10,5 x 12 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Zuzanna Hope Henryk Cześnik
"Święty Michał Archanioł", 2011-2021
collage, olej/płótno, 220 x 140 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Jarosław Modzelewski
"Scena rodzajowa", 1990
olej/płótno, 136 x 190 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
44
Jarosław Modzelewski
Portret kobiety, 1977
olej/płótno, 67 x 54,5 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Henryk Płóciennik
Akt leżący, 1997
olej/płótno, 50 x 65 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
47
Henryk Płóciennik
Akt
olej/płótno, 61 x 46 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
48
Andrzej Biernacki
Kompozycja
olej/płótno, 130 x 96,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
49
Andrzej Biernacki
Bez tytułu, 1991
olej/tektura, 78 x 58 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
50
Aleksander Roszkowski
"Purpurowy trójkąt", 2013
olej/płótno, 90 x 140 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł