173 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (50)

Zygmunt Landau
Dziewczyna z książką
tempera/papier, 72 x 55 cm
* Wylicytowane warunkowo: 8 000 zł
Elizabeth Ronget
"U wróżki"
olej/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Maksymilian Gierymski
"Jesień w miasteczku", 1868 r.
olej/płótno dublowane, 32,5 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Widok z Sospel, 1927 r.
olej/płótno, 156 x 157 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Wiktor Korecki
Potok zimą
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż zimowy z Bystrej
akwarela/papier, 56 x 90 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Jan Chełmiński
Polowanie z chartami, 1877 r.
olej/deska, 25 x 35 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jan Chełmiński
Scena z polowania, 1977 r.
olej/deska, 25 x 35 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Wlastimil Hofman
Portret mężczyzny w kapeluszu, 1923 r.
olej/tektura, 23 x 33 cm (w świetle oprawy)
* Wylicytowane warunkowo: 17 000 zł
Czesław Wasilewski
Wesoła sanna, 1935 r.
olej/płótno, 50 x 80 cm
* Wylicytowane warunkowo: 15 000 zł
Wilhelm Velten
Na patrolu
olej/deska, 14,5 x 21 cm
* Wylicytowane warunkowo: 12 000 zł
Michał Boruciński
"Hucułka", ok. 1927 r.
olej/tektura, 39 x 29 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Jacek Malczewski
Chłopiec
olej/tektura, 24,5 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Aleksander Gierymski
Pejzaż z rzeką
olej/deska, 31,5 x 42 cm
Cena wylicytowana: 62 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Portret żony artysty, 1925 r.
pastel/tektura, 65 x 49 cm
* Wylicytowane warunkowo: 9 000 zł
Leon Wyczółkowski
Alina, ok. 1879-1881 r.
olej/płótno, 77,5 x 139 cm
* Wylicytowane warunkowo: 260 000 zł
Iwan Trusz
Ruiny antyczne
olej/tektura, 36 x 38,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 28 000 zł
Władysław Podkowiński
Pejzaż ze stawem, ok. 1891-92
olej/tektura, 25,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
* Wylicytowane warunkowo: 40 000 zł
Antoni Michalak
Portret Hanny Mortkowiczówny, 1933 r.
olej/płótno, 46 x 34,7 cm
* Wylicytowane warunkowo: 32 000 zł
Zygmunt Sidorowicz
O zmierzchu, 1876 r.
olej/płótno dublowane, 41 x 66 cm
* Wylicytowane warunkowo: 25 000 zł
Roman Antoni Breitenwald
Żydowskie miasteczko
olej/płótno, 39 x 59 cm (w świetle ramy)
* Wylicytowane warunkowo: 3 000 zł
Włodzimierz Łoś
Zaprzęg na drodze, 1882 r.
olej/płótno, 25 x 49,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 44 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej/płótno, 81 x 53 cm
* Wylicytowane warunkowo: 60 000 zł
Antoni Trzeszczkowski
Potyczka
olej/płótno, 76 x 110 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Zenon Kononowicz
"Kazimierz III", 1956 r.
olej/płótno, 46 x 62 cm
Artur Kolnik
Róże w wazonie
olej/płótno, 33,5 x 24 cm
* Wylicytowane warunkowo: 1 900 zł
Grzegorz Mendoly
Wenecja
olej/tektura, 51 x 61 cm
* Wylicytowane warunkowo: 7 500 zł
B. Dahms
Widok Gdańska, 1855 r.
olej/płótno, 39 x 55 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Ludwik (Ludwig) Klimek
"Kwiat bananowca", 1954 r.
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
47
Jakub Zucker
Wnętrze synagogi
olej/płyta, 40,5 x 33 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł