16 Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Mateusz Rybka
Bez tytułu, 2012 r.
akryl, spray, szablon/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Viola Tycz
Oczyszczenie III, 2011 r.
akryl/płyta MDF, 83 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Anna Lasota
Sklep, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ewa Prończuk-Kuziak
Bez tytułu, 2012 r.
olej/płótno, 65 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Daria Rozmarynowicz
OH, MY GOD!, 2012 r.
akryl/płótno, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Katarzyna Kamińska
Closed, 2010 r.
akryl/płótno, 89 x 116 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Dorota Szewczyk
Nauka pływania, 2012 r.
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Seikon
235-1, 2012 r.
akryl, spray/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Marta Frej
Alicja, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Rafał Wójcik
Młoda, 2012 r.
olej/płyta HDF, 87 x 73 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Waldemar Borowski
TANTRA, edycja 3/10, 2011 r.
inkografia/płótno, 80 x 53 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Dominik Jasiński
NOW?, 2012 r.
olej/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Bogna Palmowska
Bez tytułu, 2012 r.
akryl/płótno, 89 x 100 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Sylwester Stabryła
2ga, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Wojciech Szczęśniak
(AAA) Krzyk panny, 2006 r.
akryl/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Emilia Dragosz
Italia, 2008 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Krzysztof Zieliński
Scenes Related IV, 4/5, 2007 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, 70 x 46 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Justyna Jabłońska
Spotkanie dziesiąte, 2012 r.
akryl/płótno, 85 x 110 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Magdalena Limbach
Spotkanie, 2010 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Katarzyna Misiórska
Młoda sztuka II, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 650 zł
Anna Kunka-Kawełczyk
Kotor, 2012 r.
akryl/płótno, 30 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ryszard Rabsztyn
Polowanie, 2011 r.
akryl/płyta pilśniowa, 58 x 153 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Wioleta Wnorowska
Bez tytułu, 2011 r.
akryl/płótno, 68 x 86 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Daniel Białowąs
SPINA BIFIDA OCCULTA, 2012 r.
akryl/płyta, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Magdalena Szilke
Światy, (tryptyk), 2010 r.
olej/płótno, 100 x 160 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Filip Gruszczyński
Kogucik czy kurka?, 2012 r.
olej/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Simeon Genew
URBAN LIFE 1, 2012 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Niebieski robi kreski
Bez tytułu, 2012 r.
technika mieszana/deska, 46 x 76 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Chazme718
2x2płatowce, 2011 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł