155 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (50)

Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Kobieta w welonie
akwarela, gwasz/papier, 78 x 52 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Wlastimil Hofman
Tryptyk - "Nektar I", 1920 r.
olej/deska, 23,7 x 50,6 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Jan Wacław Zawadowski
"Las"
olej/płótno, 31 x 36 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Henryk Hayden
Przystań
olej/płótno, dublowane, 54 x 66,5 cm
Cena wylicytowana: 98 000 zł
Leon Wyczółkowski
Róże w wazonie, 1910 r.
pastel/tektura, 62,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 49 000 zł
Józef Mehoffer
Krzak dzikiej róży
olej/sklejka, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Joachim Weingart
Główki dzieci
olej/płyta, 45 x 57 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Irena Hassenberg (Reno)
Niedziela w parku
olej/płótno, 54 x 66 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Emmanuel KATZ (zw. Mané-Katz)
Pejzaż z Karpat, ok. 1930 r.
olej/płótno, 65 x 82 cm
Cena wylicytowana: 125 000 zł
Leopold Gottlieb
Pijąca kobieta
olej/płyta, 61 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 31 000 zł
Stanisław Eleszkiewicz
"Para z parasolką"
olej/tektura, 21 x 34 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Jan Chełmiński
Para w saniach
olej/płótno, 41,5 x 64 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Włodzimierz Łuskina
Kazimierz Pułaski pod Sawanah, 1893 r.
olej/płótno, dublowane, 41 x 32 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Leon Wyczółkowski
Białe róże w wazonie
pastel/papier, 43,5 x 67,5 cm
Cena wylicytowana: 44 000 zł
Teodor Axentowicz
Portret kobiety
pastel/papier, 65 x 50 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 27 000 zł
44
Zbigniew Pronaszko
Czytająca - portret żony artysty
akwarela/papier, 33,5 x 27 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zbigniew Pronaszko
Pejzaż
akwarela/papier, 30,9 x 28,5 cm
Cena wylicytowana: 3 600 zł
Anna BILIŃSKA - BOHDANOWICZOWA
Łodzie w Pourville, 1885 r.
olej/tektura, 40,5 x 33 cm
Cena wylicytowana: 36 000 zł
54
Abraham Weinbaum
"Jardin de l'observatoris", 1930 r.
akwarela/papier, 38,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
62
Anders ANDERSEN LUNDBY
Leśna dróżka
olej/płyta, 36,5 48 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
63
Anders ANDERSEN LUNDBY
Pejzaż z zabudowaniami
olej/płótno, 27 x 33 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
67
Józef Graczyński
"Nad Wartą"
olej/tektura, 52 x 73 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
68
Jan Erazm Kotowski
Patrol ułański
olej/płótno, 55 x 89 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
70
Władysław Jarocki
Hucuł
olej/deska, 41 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
71
Erno Erb
W ogrodzie
olej/tektura, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
78
Michał Gorstkin Wywiórski
Las w słońcu
olej/płótno, naklejone na karton, 20 x 31 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
79
Michał Gorstkin Wywiórski
Chmury
Cena wylicytowana: 11 000 zł
87
Hanna Rudzka Cybisowa
Pejzaż nadwiślański, 1919 r.
olej/tektura, 18,5 x 23 cm
Cena wylicytowana: 6 900 zł